Преміум-ліга. Огляд 6 туру

Перетнув свій екватор груповий етап Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з міні-футболу, організований Асоціацією міні-футболу (футзалу) Хмельницької області. Минулого вік-енду, 16-го та 17-го липня, змагальний марафон продовжився матчами 6-ого туру в усіх трьох дивізіонах, за підсумками яких турнірна інтрига загострилася ще більше, а ситуація у турнірній таблиці стала ще більш заплутаною. Головною рисою усіх матчів окрім вже звично високої результативності стало те, що у більшості поєдинків між собою зустрічалися сусіди по турнірній таблиці. Як відомо, такі ігри, які іменують в народі «за 6 очок», завжди славляться своєю напруженою боротьбою, і цей випадок теж не став виключенням із правил. Про це все і не тільки далі у нашому огляді.

«AVIVA-Карат» – «Forex Club» – 1:12 (1:5)
Арбітри:
Жмурко, Бондар
Голи: Пасічник (22) – Безвещук (4, 48), Овчинніков (7, 37, 50), Моночков (11, 49), В. Вербовий (15), Самсонюк (24, 27, 46), Дячук (45)
«AVIVA-Карат»: Нагорняк, Я. Доліба, Пасічник, Садовський, Чеботарьов, Намба, Казмірчук, Рабченюк, Цилепа, Подуфалий, Вислободський
«Forex Club»: В. Вербовий, С. Вербовий, Власов, Сікора, Дячук, Успенський, Моночков, Олянчук, Овчинніков, Безвещук, Самсонюк, Петриковець, Слівінський, Бондар
Попередження: Цилепа (27) – Успенський (33)

В стартовому матчі ігрового вік-енду продовжила власну виграшну серію команда генерального партнера турніру, «Forex Club», яка в 6-ому турі змагань у дивізіоні 2 доволі неочікувано розгромила міцну «AVIVA-Карат». «Форексівці» в усіх ігрових компонентах переважали свого візаві на майданчику, в підсумку в ефектному стилі відвантаживши у ворота бідолашного Нагорняка дванадцять забитих м’ячів. Найбільш активним в стадії завершення атак був тандем Овчинніков-Самсонюк, на рахунку кожного з якого по три результативні удари. «Каратівці» ж зуміли голом престижу у виконанні Пасічника лише дещо підсолодити гіркоту власної поразки – більш ніж переконлива перемога «Forex Club» із рахунком 12:1, який продовжує утримувати пальму лідерства у дивізіоні 2.

«Бамбук» – «Ротор» – 5:3 (3:1)
Арбітри:
Голи: Стеценко (20, 21), Кульбачний (22, 28), Плосконос (39) – Олексійчук (25), Шпаков (40), Сьомін (50)
«Бамбук»: Гарбар, Плосконос, Яровий, Кушнірук, Кульбачний, Підручний, Стеценко
«Ротор»: Данилюк, Левченко, Шпаков, Олексійчук, Гайдашевський, Крутяков, Ісхаков, Паляниця, Логвіненко, Камінський, Сьомін, Главацький
Попередження: Підручний (38) – Гайдашевський (32), Логвіненко (35)

Важливі три очки здобув «Бамбук», який стартовій грі 6-ого туру у дивізіоні 1 переграв сусіда по турнірній таблиці, «Ротор». Підопічні Володимира Громницького доволі впевнено провели перший тайм, і завершивши його з вагомою перевагою у два забиті м’ячі, зробили серйозну заявку на підсумковий успіх. «Ротору» ж у другій 25-ти хвилинці вдалося вирівняти хід подій на майданчику, однак нівелювати відставання за підсумками першої половини матчу Олексійчук і компанія не зуміли – 5:3 на користь «Бамбука», який завдяки цьому успіху впритул наближається до групи лідерів змагань у дивізіоні 1. В складі переможців найбільш помітними були Богдан Стеценко та Денис Кульбачний, кожен з яких по два рази залишав у воротах суперника свій «автограф» у вигляді забитого м’яча.

«Воля» – «Мустанг-Фаворит» – 2:3 (1:1)
Арбітри:
Голи: Леонов (25, 49) – Васильчишин (21, аг.), Веселовський (31), Сироватко (48)
«Воля»: Дячук, Задерейко, Васильчишин, Дуда, Стець, Леонов, Штолько, Ахмедов, Опольський
«Мустанг-Фаворит»: Януш, Мевша, Савчук, Д. Огороднічук, Р. Огороднічук, Альміз, Веселовський, Третьяков, Сироватко, Голець, Будченко, Петрук, Гуторов
Попередження: Васильчишин (18)

Продовжує приємно дивувати «Мустанг-Фаворит», який в 6-ому турі здобув важливі три очки у двобої із діючим срібним призером турніру у дивізіоні 1, «Волею». Перший тайм завершився за рівного рахунку на табло, однак після перерви цікавіше виглядали «мустангівці», які вдало використавши свій головний козир у вигляді поставленої та злагодженої командної гри, завдяки влучним ударам Веселовського та Сироватка наблизилися до чергової перемоги. «Воля» не опускала руки, і завдяки голу Леонова, який був в цей день безперечно кращим в складі номінальних господарів, відродила інтригу в матчі, проте на більше у нього та його партнерів не було вже ні часу, ні можливості – 3:2 на користь «Мустангу-Фавориту», який закріплюється на п’ятому місці в дивізіоні 1.

«Спортлідер-3» – «Університет-Молокія» – 2:3 (0:1)
Арбітри:
Куцак, Подворний
Голи: Рудюк (29), К. Шляховий (47) – Воловик (3), А. Федорко (30, 45)
«Спортлідер-3»: Гончар, Шевчук, Омарі, Розпаченюк, Глас, Нємий, Алексейчук, Рудюк, К. Шляховий, А. Шляховий, Барабаш
«Університет-Молокія»: Сандулов, Блажко, Павлік, А. Федорко, Пампурак, Воловик, Рефель, Овчинніков, Чайковський, Сяньков
Попередження: К. Шляховий (22)

Продовжував програму ігрової суботи один з її центральних двобоїв, в якому силами мірялися минулорічні призери турніру у дивізіоні 1 та гранди міського футзалу, «Спортлідер-3» та «Університет-Молокія». Розпочали матч краще номінальні гості, які завершили перший тайм із мінімальною перевагою у рахунку після голу Воловика, однак «лідери» не знітилися, і на початку другої половини матчу Рудюк точним ударом під поперечину з лінії воротарського відновив статус-кво у рахунку. Однак такий рахунок на табло тримався недовго: Артем Федорко розкішним ударом з розвороту метрів з 10-ти поцілив точнісінько у праву «дев’ятку», знову вивівши вперед «Універ» вперед у рахунку. «Спортлідер-3» відразу перейшов на улюблену гру з п’ятим польовим, однак цей тактичний хід спочатку жодних приємних дивідендів підопічним Артема Гласа не приніс. Навпаки, той ж таки Федорко, результативно використавши помилку суперника про розіграші «зайвого», довів перевагу номінальних гостей до двох забитих м’ячів – 1:3. «Спортлідер-3» відчайдушно кинувся відіграватися, продовжуючи діяти у чисельній більшості, і за три хвилини до фінального свистку відродив інтригу у матчі зусиллями Костянтина Шляхового, який вдало зіграв на добиванні після пострілу активного Рудюка – 2:3. Останні хвилини пройшли під знаком атак «Спортлідера-3», який з усіх сил прагнув врятуватися від поразки, однак «Універу» ціною надзусиль таки вдалося втримати переможний результат – мінімальна перемога «Університету-Молокії» із рахунком 3:2, який завдяки цьому успіху значно покращує власні перспективи у боротьбі за вихід у стадію плей-офф змагань у дивізіоні 1.

«Арсенал» – «Спортлідер-2» – 2:0 (0:0)
Арбітри:
Голи: Зарицький (32), Соловей (41)
«Арсенал»: Рудий, Зарицький, Стасюк, Соловей, Кострицький
«Спортлідер-2»: Ліпчинський, Райтаровський, Кіт, Бойчук, Вербовий, Люблінський

Вперше смак перемоги у сезоні відчув «Арсенал», який в 6-ому турі переграв «Спортлідер-2». Основні події у матчі команд, які не могли в цей день похизуватися довгою лавою запасних відбулися після перерви. Спочатку Ігор Зарицький прицільним ударом в нижній кут завершивши стрімку атаку свою команди, вивів вперед у рахунку «канонірів», а масну крапку в матчі, холоднокровно реалізувавши вихід віч-на-віч із голкіпером, поставив Соловей. В підсумку – 2:0 на користь «Арсенала».

«Динамо-ГУНП» – «Вентс» – 2:2 (2:0)
Арбітри:
Подворний, Куцак
Голи: Бабій (3), Колесников (5) – Розгон (34, аг.), Мустафін (39)
«Динамо-ГУНП»: Попроцький, Колесников, Наскальний, Бабій, Сохорук, Березовський, Розгон, Заєць
«Вентс»: Болістовський, Побережник, Бідюк, Мустафін, Монастирський, Луцюк, Токарчук, Діброва, Бондар, Святий, Нік

Перервав свою двоматчеву програшну серію «Вентс», який в 6-ому турі відібрав перші очки у лідера змагань у дивізіоні 1, «Динамо-ГУНП». Хоча не все так погано розпочиналося погано для «динамівців», які вже на 5-ій хвилині володіли превагою у два забиті м’ячі. Спочатку Бабій влучно вдотик пробив впритирку із стійкою після розіграшу кутового, а через декілька хвилин Колесников, вдало зігравши на добиванні, подвоїв перевагу своєї команди. Здавалося, що все завершиться черговою перемогою «Динамо-ГУНП», однак не так сталося, як гадалося. На 34-ій хвилині автором курйозного автоголу став Сергій Розгон, який намагаючись винести сферу подалі, по красивій дузі закрутив її акурат у сітку воріт номінальних господарів, подарувавши надію «Вентсу». Номінальні гості, відчувши впевненість у власних силах, стали наполегливіше проявляти себе у атакувальних діях, і досягли свого на 39-ій хвилині, коли лідер атак «вентсівців», Павло Мустафін, холоднокровним ударом з кута воротарського вдруге у матчі змусив капітулювати Попроцький. В час, який залишався до фінального свистка, обидві команди створили ще по декілька чудових нагод для того, аби вирвати перемогу, однак більше забитих м’ячів вболівальники у матчі так і не побачили – бойова нічия із рахунком 2:2.

«Смайл» – «Раково-сіті» – 3:13 (1:7)
Арбітри:
Вислободський, Сохорук
Голи: Островський (19), Люховець (36), Янчук (45, пен.) – Шаповалов (1, 3, 10, 16, 30), Сонник (2, 11), Ситников (23, 40), Сорока (28, 42), Лапенюк (44, 48)
«Смайл»: Блажков, Янчук, Люховець, Тріфанов, Ціпко, Островський, Міхно, Швець, Тарасов, Медведчук, Фамілярський
«Раково-сіті»: Приведенець, Лаба, Рубцов, Сорока, Лапенюк, Гурман, Шаповалов, Сонник, Ситников, Дашкевич, Рогатюк, Неровний, Миколайчук
Попередження: Лаба (26)

Продовжило власну виграшну серію «Раково-сіті», яке в стартовій грі 6-ого туру у дивізіоні  3 не залишило жодних шансів «Смайлу». Номінальні гості в усіх ігрових компонентах переважали свого візаві на майданчику, в підсумку в ефектному стилі відвантаживши у ворота бідолашного Блажкова дюжину забитих м’ячів. Найбільш активним в стадії завершення атак був Сергій Шаповалов, на рахунку якого п’ять забитих м’ячів. «Смайл» ж зуміли трьома результативими ударами лише дещо підсолодити гіркоту власної поразки – 13:3 на користь «Раково-сіті», яке підіймається на третій рядок у табелі про ранги змагань у дивізіоні 3.

«Меблі-Лідер» – «Зооветпром-Поділля» – 6:8 (0:4)
Арбітри:
Сохорук, Вислободський
Голи: Бухер (26, 35), Ротко (30), Ващук (36, 43), Вороністий (40) – Моспан (10), Дудка (11, 28, 38), Мартинюк (14, 24, 45, 47)
«Меблі-Лідер»: Михайленко, Вороністий, Мельничук, Ротко, Шилов, Бухер, Ващук, Гула, Козак, Фуєцький
«Зооветпром-Поділля»: Прудніков, Стьопочкін, Мартинюк, Несін, Дудка, Кордіяка, Бабійчук, Моспан
Попередження: Шилов (27), Ротко (31), Козак (31)

Гольовою феєрією потішили вболівальників «Меблі-Лідер» та «Зооветпром-Поділля». З перших секунд суперники розпочали діяти у відкритій манері, відповідаючи атакою на атаку, і як часто буває у подібних випадках, вирішальною стали вдалі дії у стадії їх завершення. З цим компонентом краще в цей день справи склалися у «ветеринарів», які вісім із своїх численних випадів зуміли довести до логічного завершення у вигляді забитих м’ячів. Як не старалися «меблевики», подібне їм вдалося лише шість разів – 8:6 на користь «Зооветпрома-Поділля», який завдяки цьому успіху суттєво покращує власні перспективи у боротьбі за вихід у стадію плей-офф змагань у дивізіоні 3.

«Легіон» – «Інтерпродсервіс» – 2:5 (1:3)
Арбітри:
Голи: Ліщук (25, 37) – Панькевич (9, 21, 42), Троян (9), Побережний (47)
«Легіон»: Ліщук, Мухарський, М. Мілаш, Д. Мілаш, Попік, Панасюк, Білий, Кулик, Підручний, Кондратюк, Андрусяк, Тихонюк
«Інтерпродсервіс»: Іщук, Черняк, Міцак, Віхренко, І. Малукалов, Панькевич, Троян, Нік, Побережний
Попередження: Панасюк (42) – Нік (43)

П’яту перемогу в п’яти зіграних матчах святкував «Інтерпродсервіс», який в 6-ому турі змагань у дивізіоні 3 здолала «Легіон». «Військові» більш ніж достойно протистояли одному із лідерів турніру до середини другого тайму, однак надалі дався брак класу та фізичних кондицій, чим і залюбки скористалися гравці «Інтерпродсервіса», які двічі змусивши свого візаві розпочинати гру від центрального півкола – 5:2 на користь «Інтерпродсервіса», який продовжує слідувати турнірною дистанцією без очкових втрат, і захоплює пальму лідерства у дивізіоні 3, випередивши за різницею забитих м’ячів «ЕкоАльт-Адрію», яка теж поки що залікових балів не втрачала.

«Каміно» – «МобіФренд» – 2:4 (1:2)
Арбітри:
П. Сас, Сторожук
Голи: Матвієнко (4, 40) – Матвієнко (2, аг.), Герасимчук (2), Посмітюха (33), Філіпчук (34)
«Каміно»: О. Дячок, Орехівський, Дем’янюк, Жуковський, Ден. Власюк, А. Дячок, Дм. Власюк, В. Дячок, Бантус, Матвієнко
«МобіФренд»: Д. Вакух, О. Вакух, Южанінов, Гулько, Мазур, Герасимчук, Філіпчук, Ладунець, Рукавець, Шаварський, Посмітюха
Попередження: В. Дячок (23), Дм. Власюк (49) – Ладунець (49)

Другу перемогу поспіль святкував «МобіФренд», який виявився сильнішим за «Каміно». Перша половина матчу завершилася за мінімальної переваги номінальних гостей, що обіцяло доволі цікаве продовження подій на майданчику після перерви, однак його свідками вболівальники так і не дочекалися. «МобіФренд» зумів продемонструвати свої найкращі якості, і завдяки голами Посмітюхи та Філіпчука протягом однієї хвилини, зняв усі питання щодо переможця. «Каміно» ж голом Матвієнка спромоглося лише дещо підсолодити гіркоту власної поразки – 4:2 на користь «МобіФренда», який на відстань однієї перемоги наближається до трійки лідерів змагань у дивізіоні 3.

«Менс» – «Політехнік» – 6:3 (3:1)
Арбітри:
П. Сас, А. Сас
Голи: Левчук (11), Юзвак (16), Киданчук (16), Є. Павлюк (36, 40, 41) – Крулік (14), Ковальчук (44), Клапченко (49)
«Менс»: Левчук, Є. Павлюк, Юзвак, Дарченко, Лисий, Кисельов, Киданчук, Попов, В. Павлюк, Побута
«Політехнік»: Пекнич, Крулік, Клапченко, Дзюбак, Вільчинський, Тарадай, Ковальчук
Попередження: Левчук (43), Юзвак (46) – Ковальчук (12), Крулік (27), Клапченко (39)

Важливі три очки здобув «Менс», який в 6-ому турі переграв міцний «Політехнік». «Менсівці», чудово провівши перший тайм, який завершили із перевагою у два забиті м’ячі, зробивши більш ніж вагому заявку на підсумковий успіх. Все ж остаточно вирішилося в другому таймі, коли на авансцену вийшов Євген Павлюк, який оформив хет-трик протягом п’ятьох хвилин. «Політехнік» ж зумів прийти в себе після такого удару лише ближче до завершення матчу, коли Ковальчук та Клапченко влучними ударами дещо скоротили розрив у рахунку, однак на більше зусиль номінальних гостей у цьому матчі не вистачило – 6:3 на користь «Менса», який завдяки цьому успіху зміцнює власні позиції у середині турнірної таблиці змагань у дивізіоні 2.

«Лунтік» – «Фортуна» – 5:2 (1:0)
Арбітри:
Голи: Пушкар (12), Невінський (28, 39, 47), Шиманський (37) – Коваль (30), Шинкович (50)
«Лунтік»: Матущак, Шиманський, Бистрих, Звершхановський, Шварчук, Невінський, Пушкар, Радюк, Пипа, Мисик, Закревський, Заболотний
«Фортуна»: Балабанов, Романов, Коваль, Нечипорук, Туменко, Бевза, Кокошко, Шинкович, Безвух, Кузюткін, К. Флерко, Ю. Флерко
Попередження: Пушкар (10), Радюк (19), Матущак (30), Закревський (48) – Бевза (46)
Вилучення: Матущак (38, друге попередження)

Порадував власних вболівальників і «Лунтік», який в заключному матчі 6-ого туру в напруженій та нервовій боротьбі переграв «Фортуну». Дане протистояння стало бенефісом Олександра Невінського, який в блискучому стилі оформивши хет-трик, фактично самотужки подарував своїй команді позитивний результат. Його вдалий почин підтримали Пушкар та Шиманський, які ще по разу змусили капітулювати Балабанова. «Фортуна» ж спромоглася відповісти лише голами Коваля та Шинковича, чого виявилося замало бодай для нічиєї – 5:2 на користь «Лунтіка».

«Ауді» – «ККФA-Vivasan» – 3:4 (2:2)
Арбітри:
Щепанський, А. Сас
Голи: Ковбасюк (7), Кучер (10), Гриньков (30) – Матковський (17, 25), Кордас (32, 42)
«Ауді»: Гриньков, Алексеєв, Загребельний, Кучер, Ковбасюк, Стратійчук, Сердунич
«ККФA-Vivasan»: Чабан, Кукурудза, Розуман, Качур, Сушицький, Забавський, Матковський, Савченко, Феринський, Король, Кордас, Токовенко, Куцак, Суліма
Попередження: Кучер (5), Алексеєв (21) – Качур (28), Розуман (32)
Вилучення: Кучер (32, друге попередження), Алексеєв (35, друге попередження)

Неймовірно драматичним та напруженим видався матч між «Ауді» та «ККФА-Vivasan». Перший тайм завершився за нічийного рахунку, а вже в дебюті другої 25-ти хвилинки Гриньков влучним ударом вивів вперед «автомобілістів». Однак такого очікуваного «продовження банкету» не послідувало. Гравці «Ауді» не зуміли подолати власні емоції, прояви яких вилились у червоні картки для Кучера та Алексеєва. Цим сповна скористався Костянтин Кордас, який оформивши дубль зумів переламати шальки терезів у цьому матчі на користь «хлопців-вівасанівців» – вольова перемога «ККФА-Vivasan» із рахунком 4:3, який завдяки цьому успіху виходить на третє місце у дивізіоні 2.

«Прикордонник» – «Філтекс» – 5:3 (2:1)
Арбітри:
А. Сас, Щепанський
Голи: Хлопонін (20, пен.), Атласюк (23, 50), Гавага (31), Котирло (45) – Юрко (18), Яковчук (27), Свіщов (49)
«Прикордонник»: Клімцов, Мельников, Басистий, Миколайчук, Котирло, Цуприк, Хлопонін, Семенюк, Гавага, Атласюк, Ліхневський, Ільков
«Філтекс»: Підлісний, Свіщов, Васильчук, Подольський, Дацишин, Шляховий, Хдейр, Яковчук, Юрко, Юнчик, Якубовський
Попередження: Миколайчук (20), Хлопонін (24), Атласюк (42) – Юрко (12), Васильчук (20), Підлісний (31), Якубовський (50)

Центральний матч 6-ого туру у дивізіоні 2, в якому зустрічалися «Прикордонник» та «Філтекс», сповна виправдав свій статус та очікування вболівальників. З перших секунд на майданчику суперники розпочали діяти у відкритій манері, відповідаючи атакою на атаку, а шальки терезів мінялися на користь то однієї, то іншої команди, наче на американських гірках. Як часто буває у подібних випадках, вирішальними у визначенні переможця стали вдалі дії у стадії їх завершення. З цим компонентом краще в цей день справи склалися у «прикордонників», які п’ять із своїх численних випадів зуміли довести до логічного завершення у вигляді забитих м’ячів. Як не старалися гравці «Філтекса», подібне їм вдалося лише три рази – 5:3 на користь «Прикордонника», який завдяки цій перемозі піднімається на п’яте місце, «Філтекс» ж вибуває із лідируючої трійки, опускаючись на четверту позицію.

«ЕкоАльт» – «Атлетик-Ферозіт» – 6:6 (1:3)
Арбітри:
Голи: Камінський (1), Михайлов (31), Волощук (44, 45), Рибчинський (49, 50) – Яюс (12, 13), Розізнаний (15, 43), Ліповуз (30), Кривак (41)
«ЕкоАльт»: Величко, Камінський, Потюк, Щіпановський, Рибчинський, Луцюк, Булка, Волощук, Дунець, Михайлов
«Атлетик-Ферозіт»: Денисюк, Яюс, Розізнаний, Ліповуз, Базелюк, Босак, Кривак
Попередження: Ліповуз (18)

Багатим на емоції та забиті м’ячі видався наступний поєдинок 6-ого туру у дивізіоні 2, в якому зустрічалися «ЕкоАльт» та «Атлетик-Ферозіт». В видовищній боротьбі ближчими до підсумкового успіху були «атлетики», які за п’ять хвилин до завершення зустрічі володіли солідною перевагою у чотири забиті м’ячі, однак, віддамо належне «ЕкоАльту», він зумів зібратися та продемонструвавши неймовірні морально-вольові якості, зумів врятуватися від поразки завдяки дублям Волощука та Рибчинського. В підсумку – результативна нічия із рахунком 6:6, яка залишає обидві колективи у нижній частині турнірної таблиці змагань у дивізіоні 2.

«Новатор» – «Патріот» – 2:4 (1:2)
Арбітри:
Бойко, Гончарук
Голи: Мельник (12, 50) – Марчук (10, 21), Палійчук (44), Вараниця (49)
«Новатор»: Зеленюк, Новік, Осадчук, Терлецький, Зощук, Мельник, Сорока, Боценюк, Лисий, Шушвар
«Патріот»: Насідач, Марущак, Вараниця, Коротун, Палійчук, Марчук, Патоїшин, Бондар, Гоцуляк, Вольський
Попередження: Новік (20) – Палійчук (42)

Продовжує перемагати «Патріот», який в 6-ому турі виявився сильнішим за «Новатор». Перша половина матчу завершилася за мінімальної переваги номінальних гостей, що обіцяло доволі цікаве продовження подій на майданчику після перерви, однак його свідками вболівальники так і не дочекалися. «Патріот» зумів продемонструвати свої найкращі якості, і завдяки голами Палійчука та Вараниці зняв усі питання щодо переможця. «Новатор» ж красивим голом Мельника, який ефектно поцілив під поперечину метрів з 15-ти, спромігся лише дещо підсолодити гіркоту власної поразки – 4:2 на користь «Патріота», який продовжує обіймати другу сходинку у турнірній таблиці змагань в дивізіоні 2.

«Хмельницькі делікатеси» – «Тетра-Cook Drive» – 2:0 (2:0)
Арбітри:
Гончарук, Бойко
Голи: Рябоконь (1), Алексеєв (13, аг.)
«Хмельницькі делікатеси»: Сиворог, Малишевський, Глаз, Романюк, Самчук, Рябоконь, Богдан, Ціпко, Ситнік, Бармак
«Тетра-Cook Drive»: Чекерський, Когут, Мельник, Алексеєв, Олексюк, Кузьмін, Кравецький, Гарибян, Семенчук, Калошин, Якубов, Косяк
Попередження: Глаз (34) – Олексюк (45)

Ігрову суботу завершував центральний поєдинок 6-ого туру у дивізіоні 1, в якому зустрічалися «Хмельницькі делікатеси» та «Тетра-Cook Drive». Вже перша атака у матчі увінчалася взяттям воріт. Це Рябоконь після розіграшу м’яча від центрального кола вдало підробив його собі під робочу ногу, і прицільним ударом з розвороту під поперечину відкрив рахунок у матчі. Швидкий забитий м’яч неабияк додав впевненості «делікатесам», які стали діяти розкутіше в атаці, і всередині першого тайму подвоїли власну перевагу у рахунку. «Допоміг» у цьому номінальним господарям Алексеєв, рикошетом від якого сфера залетіла у сітку після прострілу з флангу. Надалі суперники створили вдосталь нагод, аби змінити цифри на табло, однак не склалося, оскільки Самчук та Чекерський на останньому рубежі діяли надпереконливо. В підсумку – перемога «Хмельницьких делікатесів» із рахунком 2:0, яка до максимуму загострює інтригу у верхній частині турнірної таблиці змагань у дивізіоні 1.

«Спортлідер-3» – «Динамо-ГУНП» – 7:5 (6:0)
Арбітри:
Подворний, Жмурко
Голи: Рудюк (2, 11, 17), А. Шляховий (8, 23), Глас (16), Розпаченюк (29) – Сохорук (31), Бабій (40), Наскальний (44), Колесников (45, 46, пен.)
«Спортлідер-3»: Алексейчук, Глас, Барабаш, Розпаченюк, Рудюк, К. Шляховий, А. Шляховий
«Динамо-ГУНП»: Попроцький, Колесников, Бабій, Соботюк, Сохорук, Глушок, Заєць, Розгон, Березовський, Ковальчук, Наскальний
Попередження: К. Шляховий (41) – Ковальчук (46)
Вилучення: Розпаченюк (46, позбавлення суперника явної можливості забити м’яч)

Ігрову неділю відкривав перенесений матч 9-ого туру у дивізіоні 1 між чинним чемпіоном, «Спортлідером-3», та лідером поточного розіграшу, «Динамо-ГУНП». Дану гру вболівальники очікували з неабияким інтересом, і, забігаючи наперед, відзначимо, що вона виправдала їх сподівання сповна. Що ж до самих подій на майданчику, то цілком можна стверджувати, що вболівальники побачили два різні тайми. В першому цілком і повністю царював «Спортлідер-3», який своїми швидкими переходами з оборони в атаку розривав усі тактичні побудови свого опонента, захист якого в ті хвилини важко було назвати еталоном надійності. Як наслідок – шість «сухих» пропущених м’ячів. Другий тайм був вже за «Динамо-ГУНП», яке в надії відігратися розпочало використовувати свій головний козир – гру з п’ятим польовим. Ця тактика не принесла спочатку успіху «динамівцям», оскільки Розпаченюк, вразивши по красивій дузі порожні ворота та забивши сьомий гол «Спортлідера-3», здавалося, зняв усі питання щодо переможця, однак, не тут то було. «Динамо-ГУНП» зуміло прийти в себе, і п’ять разів вдало розігравши «зайвого» відродило інтригу в матчі, однак нівелювати відставання за підсумками першого тайму Колесникову і компанії не вдалося – видовищна та емоційна перемога «Спортлідера-3» із рахунком 7:5, який виходить на четверте місце у дивізіоні 1, «Динамо-ГУНП» ж, хоч і вперше програє, залишається на чолі «турнірки».

«Арсенал» – «Бамбук» – 6:5 (5:1)
Арбітри:
Божко, Щепанський
Голи: Зарицький (12, 19, 23, 39), Красножон (22), Стасюк (24) – Стеценко (14), Кульбачний (31, 36, 42), Кравецький (48)
«Арсенал»: Рудий, Стасюк, Красножон, Шлапак, Криськов, Грищук, Кострицький, Зарицький, Глушко, Соловей
«Бамбук»: Гарбар, Кульбачний, Стеценко, Кухта, Павліш, Краєвський, Кравецький, Бабій
Попередження: Стасюк (28)

Ігрову неділю ж завершував матч між «Арсеналом» та «Бамбуком», який, нагадаємо, був перерваний через сильну зливу. 30 хвилин, які подарували вболівальникам обидві команди видалися неймовірно видовищними. Спочатку «каноніри» розвинули свій мінімальний успіх, провівши чотири «сухі» м’ячі у ворота Гарбара протягом п’яти хвилин. Найбільш ефектним з естетичної точки зору був гол Красножона, який розкішним ударом зльоту з середньої дистанції зняв павутину із правої «дев’ятки». В другому таймі тривала гра на зустрічних курсах, у якій «Бамбуку» зусиллями настирного Кульбачного, який самотужки добряче терзав захист суперників, поступово вдавалося відіграватися. Як наслідок, перевага «Арсенала» танула на очах, і під завісу матчу взагалі стала мінімальною, однак на те, аби врятуватися від поразки у номінальних гостей часу вже не залишалося – результативна перемога «Арсенала» із рахунком 6:5, який, здобуваючи другу вікторію поспіль, залишає небезпечну зону вильоту у турнірній таблиці змагань дивізіону 1.

За матеріалами офіційного сайту ФК «Спортлідер+»